Futbolyildizi.com Ana Sayfa Striker Superstars Forum  Striker Superstars Videolar  FY Shop'dan kredi alabilirsiniz  Destek ve Şikayetler için

Striker Superstars nedir?

Striker Superstars tarayıcı tabanlı bir futbol oyunudur. Bu ücretsiz 3 boyutlu futbol oyununu hiç bir dosya indirmeden herhangi bir tarayıcı ile oynayabilirsiniz. Sadece UNITY webplay plugini kurmanız yeterlidir. Eğer tarayıcınız otomatik olarak kurmazsa bu linkten indirebilirsiniz.

Striker Superstars

Striker Superstars oynamak çok kolaydır. Sadece mouse ve klavye kullanarak oynayabileceğiniz Striker Superstars futbol oyununda karakterinizi yarattıktan sonra antrenman modunu tamamlarsınız. Bu antrenman modunda zaten kontroller hakkında bilgilendirilirsiniz. W,A,S,D tuşları ile karakterinizi yönlendirebilir, space ile pas atabilir, mouse sol tuşu ile de şut atarsınız. Bol şanslar! Oyun hakkında detaylı bilgi ve yardım için Forum'u ziyaret edin.

Futbol Yıldızı Xoomworks'un tescilli markası olan Football SuperStars ve Striker Superstars futbol oyunları'nın Turkiye'deki  tek resmi sitesidir.
Tüm hakları saklıdır | Futbolyildizi.com