14 cevap [Son gönderi]
admin
admin kullanıcısının resmi
Son giriş: 45 dak 32 sn önce
Başlık: Yönetici
Futbol Yıldızı Yöneticisi
Gönderiler: 2548

3.11.0 Patch Notları

Oynanış

Uygulanan basınç sistemi ile bazı isabetsizlik ve top kontrolü cezası eklendi.

Top kontrolü doğal cezası, baskı olmayan durumlarda azaltıldı.

FS maçlarında atanan pozisyonlar şimdi rastgele olacak.

Sözleşmeler

Bir masör sözleşmesi ile oyuncunuzun gücü maçların devre aralarında artabilecek.

Animasyonlar ve Gol sevinçleri!

Bir oyuncu masör sözleşmeniz varsa oyuncular artık gol sevinci (veya gol yendiğinde gol üzüntüsü) yaşayabilecek. LMB, rmb veya V (ön iptal) tuşları ile...

PMC

Atılan oyuncuların garip şekilde takıma dönmeleri sorunu giderildi.

PMC oyuncu değişimi hatası ile kısmi bir çözüm getirildi ama kesin bir çözüm için çalışmalar sürecek.

+1
+8
-1
yok
shalaf1
shalaf1 kullanıcısının resmi
Son giriş: 47 hafta 6 gün önce
Başlık: Yerel Yetenek
Cezalı
Gönderiler: 74

sub olayinda yine biseyler olmuş. gelen sub oyuncusunun nicki, zaten oyunda olan baska bi oyuncunun nickine biniyor. T ye bastıgında subun gelmesi gereken  yer boş yine. ayriyettende zaten macta olan bi oyuncununda nicki silinip sub gelenin nicki orada yaziyor. enteresan yani. bu oyunu yazanlar lisesi heralde :D bi patch yapildiginda her daim yenilik gelir ve hatalar kapatilir ancak bu oyunda hep **** .. ceza sahasinin icindeki cf nin kafasina space atip. oda %40 ile koseye topu birakmasi olayi hala rahatlikla devam ediyor. hayatimda boyle bir lanet yöneticiler gormedim. ne patch yapabiliyorlar, yaptiklarindada asil duzeltilmesi gerekilen seyleri birakip sacma sapan şeylerle ugrasiyorlar. cok onemliydi yani masajci ile stam yukselmesi :P yada pressure sistemi. bir oyuncu zaten rakip geldiginde heyecanlaniyorsa adam akilli bisey yapamaz, pass atamaz sacma sapan seyler yapar. bide oyunun boyle sacma bisey koymasi komedi yani. oyuncuya dayali bir oyunu stata dayali bir hale getirdiler. komik komik isler valla. ciddiyim bu oyunun yöneticilerine biraz kafa lazım.

birde bu pmc maclarindaki sub olayina nasil bir gecici cozum getirildi

+1
-1
-1

FCNN - Cruyff
Bazı şeyler vardır. bazı şeylerde yoktur...

Gagazinho
Gagazinho kullanıcısının resmi
Son giriş: 2 gün 4 saat önce
Premium Üye
Gönderiler: 122

İnsanlar zevk aldığı şeylere bağlanırlar, zevk aldıkları şeyler için para harcarlar  Bu oyunun her patchle birlikte zevki daha da azalıyor. Gol atmak zorlaştı, adam geçmek zorlaştı, orta yapmak zorlaştı.. Arkamdan adam kostururken ceza sahasi çizgisinde topu doksana nisanliyorum top nerdeyse taca gidecek.Adam arkadan pres yapıyo göya. Sanki bu oyun geliştiricileri atılan gol başına devlete vergi ödüyorlar. Amaçlarını anlayamadım. Her yeni patch bilgisayar başında edilen küfür sayısını arttırdığı gibi oyundan alınan zevki dusuruyor.  Geliştire geliştire oyunu Nes Soccer 'e benzeticekler yakında...

+1
+8
-1

kaanoski
kaanoski kullanıcısının resmi
Son giriş: 7 saat 53 dak önce
Premium Üye
Gönderiler: 360

Yani bir oyun şirketi 2 yıldır gol sevinci getircem deyip kaleci hareketlerini gol sevinci diyerek oyunculara kakalıyorsa o şirket bitmiştir...

+1
+2
-1

Judy
Judy kullanıcısının resmi
Son giriş: 1 saat 6 dak önce
Premium Üye
Gönderiler: 301

oyunu mahvetmişler.. ne kadar eziksen o kadar kazanırsın oldu oyun resmen.. helal olsun..
 güya football superstars, mahalle topçularına döndü oyuncularımız..

+1
-2
-1

Judy - Pele

messinedo
messinedo kullanıcısının resmi
Son giriş: 2 yıl 4 hafta önce
Başlık: Amatör
Cezalı
Gönderiler: 27

Belkide Bu patchle Oyunu Bırakanlar olur Admın Oyuna Degisik Seler Getiriyim Diyor Ama Maalesef Tam tersine yeni patchlerde hep sorunlar cıkıyor

+1
+2
-1

Banlanmış üye

Gagazinho
Premium Üye

Artık oyunda sadece space & head ile gol atılıyor yeni patchle o da bitecekmiş. Pressing system daha da etkili olacakmış duyduğuma göre.  Hatta zemin etkisi, hava etkisi  falan birseyler daha eklesinler. Running penalty + walking penalty + Looking penalty + Breathing penalty falan eksik kalmış...

Bu oyun artık sadece benim mi sinirlerimi alt üst ediyor acaba? 100 level adamlarin topu kontrol edişi bile özürlü gibi. Topu kontrol edip dönene kadar 70 leveller hemen yetişip madara ediyor. 550-600 Sa ile çekilen şutların % 80 i komik bir şekilde auta çıkıyor. Sağ kale dibine çektiğim şutlar sol üste, kenardan ceza sahasina attigim kısa lmb paslar ise taca gidiyor.  Her maç ceza sahası dışından çekip hemen hemen yarısını gole çevirdiğim şutlar artık milleti kahkahalara boğuyor üstelik statlarim daha da yüksek... havadan gelen topu kontrol etmek için pre yaptığımda adam her defasinda saçmasapan yerlere koşuyor.  

İngilizce forumlari inceledim oyun gelistiricilerine hakaret edenler bile var. Üstelik oyunun en eski oyuncuları developerlara adminlere saydırmış. Tek dertli ben olmasam gerek.. Sonuç olarak bu oyun nereye gidiyor ? Saçmasapan pressing sistemiyle bu BC SA KP MR .... denilen statlar noldu? Harcanan paralar ne işe yaradı ? Atağa çıkarken 60-70 levelden ne farkımız  kaldı? Normal bir geliştirici insanlara heyecan verip para kazanmak ister , yeteri kadar kazandılar , kazanıyorlar da... neden şimdi çevremdeki herkes oyundan nefret etmeye ve uzaklaşmaya başladı? Yüksek level olmak neden rezillik oldu? 

Ve de en önemlisi oyun böyle saçmalamaya devam edecek mi ? Bu pressing , bc penalty , sa penalty ..... saçma oldu eskisi daha iyiydi heyecanlıydı diyen bir akıllı hiç mi yok bu şirkettte?

+1
-11
-1

admin
admin kullanıcısının resmi
Son giriş: 45 dak 32 sn önce
Başlık: Yönetici
Futbol Yıldızı Yöneticisi
Gönderiler: 2548

Gagazinho yazmış:
Artık oyunda sadece space & head ile gol atılıyor yeni patchle o da bitecekmiş. Pressing system daha da etkili olacakmış duyduğuma göre.  Hatta zemin etkisi, hava etkisi  falan birseyler daha eklesinler. Running penalty + walking penalty + Looking penalty + Breathing penalty falan eksik kalmış...

Bu oyun artık sadece benim mi sinirlerimi alt üst ediyor acaba? 100 level adamlarin topu kontrol edişi bile özürlü gibi. Topu kontrol edip dönene kadar 70 leveller hemen yetişip madara ediyor. 550-600 Sa ile çekilen şutların % 80 i komik bir şekilde auta çıkıyor. Sağ kale dibine çektiğim şutlar sol üste, kenardan ceza sahasina attigim kısa lmb paslar ise taca gidiyor.  Her maç ceza sahası dışından çekip hemen hemen yarısını gole çevirdiğim şutlar artık milleti kahkahalara boğuyor üstelik statlarim daha da yüksek... havadan gelen topu kontrol etmek için pre yaptığımda adam her defasinda saçmasapan yerlere koşuyor.  

İngilizce forumlari inceledim oyun gelistiricilerine hakaret edenler bile var. Üstelik oyunun en eski oyuncuları developerlara adminlere saydırmış. Tek dertli ben olmasam gerek.. Sonuç olarak bu oyun nereye gidiyor ? Saçmasapan pressing sistemiyle bu BC SA KP MR .... denilen statlar noldu? Harcanan paralar ne işe yaradı ? Atağa çıkarken 60-70 levelden ne farkımız  kaldı? Normal bir geliştirici insanlara heyecan verip para kazanmak ister , yeteri kadar kazandılar , kazanıyorlar da... neden şimdi çevremdeki herkes oyundan nefret etmeye ve uzaklaşmaya başladı? Yüksek level olmak neden rezillik oldu? 

Ve de en önemlisi oyun böyle saçmalamaya devam edecek mi ? Bu pressing , bc penalty , sa penalty ..... saçma oldu eskisi daha iyiydi heyecanlıydı diyen bir akıllı hiç mi yok bu şirkettte?

Haklısın ama şöyle bir durum var. Malesef ki herkesi memnun edemezsin, ama tabii ki bu bir bahane değil. Sitemi baştan tasarlamak en sağlıklısı, bence developer'a boş yere küfür etmesinler. Kendisi önemli bir kişidir, 30 senedir futbol oyunları üzerinde çalışan birisi. Ancak sorun ondan kaynaklanmıyor, başka terzinin yanlış diktiği elbiseyi yamamaya çalışıyor. Baştan yapsa herşey daha iyi olurdu. Şu an için yapılabileceklerin en iyisi bu. Ama şöyle bir şey de var, malesef yanlış kişilerle çok konuşuyorlar, isim vermek istemiyorum ama futbol oyunlarından anlamayan kişiler oyuna çok etki ediyorlar. İki sene önce İstanbul'da konuştuğumuzda onlara anlattıklarımın yarısını yapsalardı, çoğunluğun seveceği bir oyuna yaklaşmış olurduk. Şimdi ise uzaklaşıyoruz. 

Futbol oyunlarındaki en büyük denge "eğlence ve gerçekçilik" arasında gider gelir. Bunu iyi ayarlamak lazım. Çok fazla simülasyon yapayım derken iyice gerçeklikten uzaklaşabilirsin. Zaten 3 senedir diyoırum, bu oyunda ceza sahası içinde karşı karşıya gol atmak gerçek futbolda 50 metreden gol atmak kadar zor. Level 100 demek, gerçek futbolda Messi'ye karşılık gelir. En azından boş durumdaki şutlarının çok iyi olmasını, hızının yüksek olmasını bekleriz değil mi?

+1
+11
-1
yok
Gagazinho
Premium Üye

Aynen öyle... Böyle düşünmenize sevindim.  Son patch gerçekten oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya başladı. Pressing denilen sistem belki de şuan oyunun ihtiyacı olan en son yenilikti. Son birkaç patchle birlikte zaten topu ayağımıza aldığımızda adım atmaya zorlanıyorduk.. Zevk falan kalmadı ne yazık ki.. Çoğu kişi benim gibi para harcadığı için oyunu zoraki oynuyor. Yeni patchlerle durumun düzeleceğini umut etsem de daha da kötü olacağının farkındayım...

+1
-1
-1

safkan_huses
safkan_huses kullanıcısının resmi
Son giriş: 2 yıl 17 hafta önce
Başlık: Yeni Oyuncu
Gönderiler: 1

abiler ben yeni başladım bu oyunu oynamaya patch ile ilgili bir sorunum var üç gündür her seferinde 701mb olan bir patc ındirmemi istiyor bu program hergün indirmek zorundamıyım bu patchı ben

+1
-2
-1
Potenza
Potenza kullanıcısının resmi
Son giriş: 1 yıl 38 hafta önce
Başlık: Bölge Yıldızı
Gönderiler: 211

safkan_huses yazmış:
abiler ben yeni başladım bu oyunu oynamaya patch ile ilgili bir sorunum var üç gündür her seferinde 701mb olan bir patc ındirmemi istiyor bu program hergün indirmek zorundamıyım bu patchı ben

O bir BUG bende 1 kere indirmiştim :D İndirmeni istediği zaman oyunu kapatıp yeniden aç indirmene gerek yok .

+1
+3
-1

Copyright - Cybersports Ltd. 2009-2013 -