FUTBOLYILDIZI.COM

Futbol Yıldızı, ilk olarak Cybersports tarafından yayınlanmış online futbol oyunları Striker Superstars ve  Football Superstars'ın Türkiye resmi sitesidir. Firmamız İngiltere'de bulunmaktadır.

FOOTBALL SUPERSTARS

Football Superstars, bugüne kadar yapılmış en sofistike çoklu oyuncu destekli bir sanal futbol oyunudur. Bu oyunun diğer futbol oyunlarından farkı Football Superstars'da her oyuncu bir kullanıcı tarafından kontrol edilir ve maçlar bu şekilde yapılır. Football Superstars, Massively Multiplayer Online games kısaca MMO olarak adlandırılan oyun türünün futbol oyunlarındaki en iyi örneğidir. Rakiplerinin aksine sadece 1 veya 2 kişi tarafından değil, her oyuncunın third person (üçüncü şahıs) görünümünden sahayı gördüğü ve 11 e 11 maçlara imkan veren gerçek bir MMO'dur 

Kontroller oyuna tamamen hakim olmayı sağlayacak şekilde yapılmıştır ve her oyuncu tarafından bir kaç dakika içerisinde kolaylıkla öğrenilebilir. Oyunu yaparken en büyük amaç takım ruhunun oyuna yansıtılabilmesi olmuştur. 

STRIKER SUPERSTARS

Striker Superstars tarayıcı tabanlı futbol oyunumuzdur. Unity 3D motorunun gücü ile yapılmış olan oyun hem PC hem de MAC'de çalışır ve dosya indirmeye gerek duymaz. Sadece Unity plugin kurulumu oyuna giriş için yeterlidir. Oyuncular isterlerse kendi arkadaşları ile futbol takımı kurarak diğer takımlara meydan okuyabilirler. Gelişmiş kişiselleştirme özellikleri, onlarca farklı gol sevinci, karakter tiplemeleri, futbol yetenekleri ile Striker Superstars çok zengin içeriğe sahip bir futbol oyunudur.  2014 Ağustos ayından itibaren ardı ardına yapılan güncellemeler ile yenilenen Striker Superstars, yenilenmiş grafik motoru ve ek özellikleri ile 2015 sonunda ikinci versiyonu olarak oyuncuların beğenisine sunulacaktır. 

Futbol Oyunu ve fazlası

Oyunda sadece futbol oynanmaz, bunun dışında oyuncular isterlerse restoranlarda, kafelerde, club'larda zaman geçirebilirler. Gazetecilerle, radyo televizon muhabirleriyle röportaj şansı elde ettiklerinde ise tanınırlıklarını, şöhretlerini arttırırlar. Maçlardan kazandıkları oyun paraları ile kendilerine yeni kıyafetler alırlar.

Oyuncuların kurabildiği özel takımlar (PMC) sayesinde hayalinizdeki takımı yaratabilirsiniz. Logosundan, forma renklerine, ismine kadar herşeyiyle size ait bir takım kurar, beğendiğiniz oyuncuları bu takıma alırsınız. Antrenmanlardan sonra sizin gibi yetenekli oyunculardan kurulu diğer PMC'lerle oynama şansı bulursunuz.

2011 sonunda yayına giren Striker Superstars ile de tarayıcı ile, hiçbir dosya indirmeden Football Superstars futbol oyunu oynayabilirsiniz.

Milli takımlar heyecanı da Futbol Yıldızı'nda. Bir sonraki Dünya Kupası'nda Türkiye milli takımını kim temsil etmek istiyor?

Haydi oyuna...

 

Cybersports, Striker Superstars ve Football Superstars tescilli markalarıdır.

Football Superstars, Striker Superstars Türkiye'de tek resmi sitesi Futbolyildizi.com'dur

 


Copyright - Futbolyildizi.com. 2009-2016